befree.cz

Značky v distribuci

Jsme výhradním distributorem 8 světových značek pro Českou republiku a Slovensko. Výrobky dalších více než 10 značek dodáváme na trh jako subdistributor.

Beper

Italská značka s 20letou historií, výrobky BEPER vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.

Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.

Be ForGreen Be Sustainable

Beper provádí proces neustálého zlepšování, který se také dotýká otázky udržitelnosti. Kromě spotřeby obnovitelné energie začlenil BEPER do svého obchodního modelu udržitelnosti projekt „Plastic Free“. Tento projekt znamená, že jsou odstraněny všechny jednorázové plastové obaly, které obalují produkty v krabicích, aniž by byla ohrožena kvalitu produktu. Byla vytvořena také řadu termolahví a izolačních lahví, aby byl zákazník odrazen od používání jednorázových plastových lahví.

V neposlední řadě byl vytvořen inovativní produkt dezinfekce pro domácí použití, který díky procesu elektrolýzy generuje dezinfekční chlór pouze za použití vody a soli. Není se třeba vzdávat zálib a koníčků, můžeme nadále pěstovat naši vášeň pro vaření, péči o domácnost a péči o tělo, jen s jistou pozorností k prostředí, ve kterém žijeme a ve kterém chcemem aby vyrůstaly naše děti.

Společnost Beper je spotřebitelem 100% obnovitelné, sledovatelné a EKOenergy certifikované energie a je se součástí komunity Be ForGreen Be Sustainable, od roku 2021 přispívá k zamezení emisí 118 tun CO2 do atmosféry každý rok, aktivně pomáhá životnímu prostředí a jde příkladem ostatním k přirozené spotřebě energie.

“Náš pohled je vždy upírán do budoucnosti a proto jsme stále opatrnější, abychom činili každodenní gesta směrem k udržitelnosti”, G. Bosetto, generální ředitel a zakladatel společnosti Beper.

Beper je skutečný „příběh lásky k malým spotřebičům“, který začal před více než 20 lety. Od té doby se společnost zavázala přinášet do domácností širokou škálu produktů pro každodenní potřeby.

Beper, to je svět malých domácích spotřebičů.

Silk’n

Silk’n je světovým leaderem v oblasti profesionálních estetických zařízení pro domácí použití. Filozofií značky je přinášet do Vašeho domova technologie používané na profesionálních klinikách krásy. Silk’n byl jedním z průkopníků v oblasti dlouhodobého odstraňování chloupků. Před deseti lety začal vyvíjet první spotřebitelská zařízení pro toto použití a od té doby bylo prodáno více než 1 milion IPL zařízení uživatelům po celém světě!

Vědecký tým odborníků na krásu pracuje každý den ve špičkových laboratořích v Izraeli na vývoji nových zařízení z různých kategorií. Úspěšná ošetření, které se dlouhá léta používají na estetických klinikách, jsou nyní k dispozici pro domácí použití díky Silk’n. S kosmetickými nástroji s nejpokročilejšími technologiemi měnícími životy je umožněno každému být svou vlastní kosmetičkou.

Převezměte se Silk’n kontrolu nad svou krásou a svým sebevědomím!

Resto

Resto Kitchenware je německý výrobce nádobí a kuchyňských doplňků pro každý životní styl a každou kuchyni.

Výrobky Resto jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality pomocí inovativních technologií a materiálů, kombinují to nejlepší z designu s vynikajícím výkonem.

Pánve, hrnce, konvice na kávu a čaj, zapékací mísy, nože, struhadla a jiné příslušenství do kuchyně, které využijete při vytváření oblíbených rodinných jídel či při vašich kulinářských experimentech. 

S kuchyňským nádobím Resto se stanete skutečným kuchařským mistrem ve Vaší kuchyni.

Blackstone

Než se Blackstone stal značkou, které důvěřují tisíce lidí, měli zakladatelé vizi. Láska k jídlu, rodině, přátelům a přírodě dala vzniknout nápadu. S odhodláním k dokonalosti a kulinářské velikosti se tato vize stala v roce 2005 realitou.

Kdysi jsme snili o vytvoření nejlepších zážitků z vaření venku pro velké skupiny nebo rodiny. Po celá desetiletí jsme se spoléhali na grily a další zařízení, aby podpořily tento radostný okamžik, ale buďme upřímní, pokaždé se zdálo, že něco chybí. Když grilujeme venku, zbytek rodiny je stále zavřený v kuchyni a připravuje další jídla. Není to ideální zážitek. Chtěli jsme víc; chtěli jsme VŠE VAŘIT VENKU!

Proto vznikl griddle. Největší rozdíl mezi venkovním grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánvi.

Produkty Blackstone jsou navrženy v USA pomocí nejnovějších technologií a inovací, ale my jsme více než jen další společnost zabývající se venkovním vařením. Naším hlavním zaměřením je navrhování kvalitních produktů, které přinášejí nejlepší výsledky.

Vitility

Vitility je dnes největším světovým dodavatelem v oblasti pomůcek pro zdravotní potíže a omezení, usnadňuje lidské životy od roku 2008 a produkty této značky najdete v téměř 50 zemích. Přestože značka Vitility existuje pouze od roku 2008, původ organizace je mnohem starší, Vitility je rodinný podnik s bohatou historií 40 let v domácím pečovatelském trhu. 

Vitility nabízí širokou škálu produktů pro nemocnice, zdravotnická zařízení, lékárny, obchody se zdravotními potřebami a pro zdravotnické pracovníky. Vitility naslouchá potřebám svým zákazníkům a spojuje je s odbornými znalostmi v oblasti výroby a inovace, dokáže tak nabídnout kompletní portfolio a zlepšení kvality života podporou nezávislosti a pohodlí díky cenově dostupným a kvalitním produktům.

Tam, kde ostatní vidí omezení, Vitility nevidí žádný limit. Komfort a pohodlí pro kohokoli – kdykoli – kdekoli.

RIVACASE

Společnost byla založena v roce 1996 s posláním navrhovat a vytvářet vysoce kvalitní, stylové a inovativní produkty, které budou ideální pro transport a ochranu elektronických zařízení, které lidé používají každý den. 

Produkty RIVACASE® jsou dnes k dispozici v počítačových obchodech a maloobchodních řetězcích spotřební elektroniky ve více než 60 zemích Evropy a Asie.

Tašky, batohy a pouzdra RIVACASE® poskytují veškerou potřebnou ochranu pro vaše elektronická zařízení a dávají vám svobodu přenášet svá data bezpečně a navíc stylově.

Spojení pohodlí a všestrannosti ve funkční formě prostřednictvím stylových řešení, to je RIVACASE®.

SINOP

Správně vychlazené nápoje jsou nezbytností každého restauračního zařízení, slavností a oslav. Vyberte si proto i vy své jednoduché, rychlé a efektivní chlazení na stůl Anta.

Výčepní zařízení funguje jako výčep spolu s chlazením, který narazíte na soudek svého oblíbeného piva, zmáčknete páčku a můžete vychutnávat. Výčep se totiž postará o načepování lahodného zlatavého nápoje. Chlazení přitom udržuje optimální teplotu. Vám tedy už nezbývá než si připít se svou partou na zdraví. 

Na špičkovou kvalitu chlazení Anta se můžete spolehnout.

Cerersit

Máte doma vlhko? Pak byste možná měli přemýšlet o tom, zda u Vás doma nezačít používat pohlcovač vlhkosti. A proč? Protože Vám pomůže zbavit se problémů s vlhkostí.

Pohlcovač vlhkosti je perfektní řešení do domácnosti. Vzduch v místnosti s ním bude příjemnější a pomůže Vám udržovat úroveň vlhkosti, která je optimální pro Vaše zdraví.

Pohlcovač vlhkosti nepomáhá pouze redukovat nadměrnou vlhkost, ale také vytváří u Vás doma jedinečnou atmosféru. Při použití náhradních Artometherapy tablet s esenciálním olejem se Váš domov naplní příjemnou vůní. Vytvořte si tak u Vás doma atmosféru, která Vás povzbudí či uklidní dle Vaší nálady.

Pohlcovač vlhkosti je nejefektivnějším pomocníkem při boji s nadměrnou vlhkostí.