befree.cz

Značky v distribuci

Jsme výhradním distributorem 8 světových značek pro Českou republiku a Slovensko. Výrobky dalších více než 10 značek dodáváme na trh jako subdistributor.

Beper

Italská značka s 20letou historií, výrobky BEPER vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.

Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.

Be ForGreen Be Sustainable

Beper provádí proces neustálého zlepšování, který se také dotýká otázky udržitelnosti. Kromě spotřeby obnovitelné energie začlenil BEPER do svého obchodního modelu udržitelnosti projekt „Plastic Free“. Tento projekt znamená, že jsou odstraněny všechny jednorázové plastové obaly, které obalují produkty v krabicích, aniž by byla ohrožena kvalitu produktu. Byla vytvořena také řadu termolahví a izolačních lahví, aby byl zákazník odrazen od používání jednorázových plastových lahví.

V neposlední řadě byl vytvořen inovativní produkt dezinfekce pro domácí použití, který díky procesu elektrolýzy generuje dezinfekční chlór pouze za použití vody a soli. Není se třeba vzdávat zálib a koníčků, můžeme nadále pěstovat naši vášeň pro vaření, péči o domácnost a péči o tělo, jen s jistou pozorností k prostředí, ve kterém žijeme a ve kterém chcemem aby vyrůstaly naše děti.

Společnost Beper je spotřebitelem 100% obnovitelné, sledovatelné a EKOenergy certifikované energie a je se součástí komunity Be ForGreen Be Sustainable, od roku 2021 přispívá k zamezení emisí 118 tun CO2 do atmosféry každý rok, aktivně pomáhá životnímu prostředí a jde příkladem ostatním k přirozené spotřebě energie.

“Náš pohled je vždy upírán do budoucnosti a proto jsme stále opatrnější, abychom činili každodenní gesta směrem k udržitelnosti”, G. Bosetto, generální ředitel a zakladatel společnosti Beper.

Beper je skutečný „příběh lásky k malým spotřebičům“, který začal před více než 20 lety. Od té doby se společnost zavázala přinášet do domácností širokou škálu produktů pro každodenní potřeby.

Beper, to je svět malých domácích spotřebičů.

Silk’n

Silk’n je světovým leaderem v oblasti profesionálních estetických zařízení pro domácí použití. Filozofií značky je přinášet do Vašeho domova technologie používané na profesionálních klinikách krásy. Silk’n byl jedním z průkopníků v oblasti dlouhodobého odstraňování chloupků. Před deseti lety začal vyvíjet první spotřebitelská zařízení pro toto použití a od té doby bylo prodáno více než 1 milion IPL zařízení uživatelům po celém světě!

Vědecký tým odborníků na krásu pracuje každý den ve špičkových laboratořích v Izraeli na vývoji nových zařízení z různých kategorií. Úspěšná ošetření, které se dlouhá léta používají na estetických klinikách, jsou nyní k dispozici pro domácí použití díky Silk’n. S kosmetickými nástroji s nejpokročilejšími technologiemi měnícími životy je umožněno každému být svou vlastní kosmetičkou.

Převezměte se Silk’n kontrolu nad svou krásou a svým sebevědomím!

Resto

Resto Kitchenware je německý výrobce nádobí a kuchyňských doplňků pro každý životní styl a každou kuchyni.

Výrobky Resto jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality pomocí inovativních technologií a materiálů, kombinují to nejlepší z designu s vynikajícím výkonem.

Pánve, hrnce, konvice na kávu a čaj, zapékací mísy, nože, struhadla a jiné příslušenství do kuchyně, které využijete při vytváření oblíbených rodinných jídel či při vašich kulinářských experimentech. 

S kuchyňským nádobím Resto se stanete skutečným kuchařským mistrem ve Vaší kuchyni.

Wahl

Příběh společnosti Wahl začal v roce 1919 ve americkém státě Illinois s vynálezem prvního praktického elektrického zastřihovače vlasů, od té doby je Wahl leaderem v kategorii profesionální i domácí péče o vlasy / vousy. 

Výrobky společnosti WAHL zůstávají nejinovativnějšími a nejlepšími v oboru, nastavují globální standard integrity, hodnoty a efektivity. Produkty jsou postaveny tak, aby plnily a neustále posouvaly hranice inovací. Konzistence a ostrost každého zubu na precizně broušeném ostří vytváří lepší řez, který je rovnoměrnější a kvalitnější než jakýkoli konkurent využívající lisované ostří.

Wahl vyrábí sortiment pro péči o vlasy a vousy, jako zastřihovače vlasů, vousů, knírů, bradek, zastřihovače pro tělo, detailní zastřihovače pro uši, nos a obočí, výrobky pro styling vlasů, ale také produkty pro péči o srst zvířat jako zastřihávací strojky, kartáče a hřebeny. 

Jako značku používanou profesionály vytvořil Wahl řadu produktů pro osobní péči a péči o domácí mazlíčky, které nabízejí bezkonkurenční kvalitu a které můžete opravdu věřit.

Moser

Značka MOSER s dlouholetou tradicí je součástí aliance Wahl, leadera mezinárodního trhu s vysoce výkonnými zařízeními pro profesionální a domácí péči o vlasy / vousy. Toto jedinečné dědictví pak v sobě kombinuje silný smysl pro evropské řemeslo a nejmodernější technologie.

Právě pokročilé technologie a prvotřídní kvalita jsou pilířem značky MOSER, výrobní závod v Unterkirnachu (Schwarzwald, Německo) je dobře zavedený díky své špičkové technologii čepelí, inovativnímu vývoji produktů a vysoce kvalitním výrobním zařízením. Všechny tyto aspekty dohromady zajišťují, že diamantové, celokovové čepele nikdy neztratí svou bezkonkurenční řeznou sílu. Přesně broušené čepele jsou srdcem každého zastřihovače vlasů, proto na ně je kladen mimořádný důraz.

Moser je synonymem vynikajících detailních zastřihovačů a zastřihovačů vlasů a vousů testovaných na kvalitu a přesnost, slibující bezkonkurenční výsledky!

Vitility

Vitility je dnes největším světovým dodavatelem v oblasti pomůcek pro zdravotní potíže a omezení, usnadňuje lidské životy od roku 2008 a produkty této značky najdete v téměř 50 zemích. Přestože značka Vitility existuje pouze od roku 2008, původ organizace je mnohem starší, Vitility je rodinný podnik s bohatou historií 40 let v domácím pečovatelském trhu. 

Vitility nabízí širokou škálu produktů pro nemocnice, zdravotnická zařízení, lékárny, obchody se zdravotními potřebami a pro zdravotnické pracovníky. Vitility naslouchá potřebám svým zákazníkům a spojuje je s odbornými znalostmi v oblasti výroby a inovace, dokáže tak nabídnout kompletní portfolio a zlepšení kvality života podporou nezávislosti a pohodlí díky cenově dostupným a kvalitním produktům.

Tam, kde ostatní vidí omezení, Vitility nevidí žádný limit. Komfort a pohodlí pro kohokoli – kdykoli – kdekoli.

RIVACASE

Společnost byla založena v roce 1996 s posláním navrhovat a vytvářet vysoce kvalitní, stylové a inovativní produkty, které budou ideální pro transport a ochranu elektronických zařízení, které lidé používají každý den. 

Produkty RIVACASE® jsou dnes k dispozici v počítačových obchodech a maloobchodních řetězcích spotřební elektroniky ve více než 60 zemích Evropy a Asie.

Tašky, batohy a pouzdra RIVACASE® poskytují veškerou potřebnou ochranu pro vaše elektronická zařízení a dávají vám svobodu přenášet svá data bezpečně a navíc stylově.

Spojení pohodlí a všestrannosti ve funkční formě prostřednictvím stylových řešení, to je RIVACASE®.

Haeger

Společnost HAEGER byla založena v roce 1984, kdy zahájila svou činnost v oblasti telekomunikací výrobou a montáží telefonů a ústředen. Postupně začala svou činnost diverzifikovat a jedním ze srdcových odvětví se stala výroba malých domácích spotřebičů. Kromě Evropy se značka HAEGER od roku 2013 úspěšně etabluje na africkém kontinentu.

Posláním značky HAEGER je oslovit konečného spotřebitele solidním, širokým a konkurenceschopným sortimentem produktů založených na kvalitě, ceně a designu.

Pilířem HAEGER hodnot je respektování principů udržitelného hospodářského, sociálního a environmentálního rozvoje.