Značky v našem sortimentu

Jsme výhradním distributorem více než 8 světových značek pro Českou republiku a Slovensko. Dalších více než 10 výrobců dodáváme na trh jako subdistributor.

Caso

CASO je jedna z prvních značek, která navrhuje své výrobky s cílem pozitivně ovlivňovat váš každodenní život: přes funkčnost, estetické tvary a jednoduše dobré nápady. Všechny tyto klíčové body se následně odráží ve všech zastoupených produktových segmentech. Od indukčních varných desek po mikrovlnné trouby až k vinotékám.

silkn

Krása je cílem značky Silk’n. Vyberte si ze sortimentu čističů pleti či pulsních laserových epilátorů na bázi technologie impulzního světla HomePulsedLight, která v ošetřované oblasti bezpečně a efektivně eliminuje nežádoucí ochlupení. Vytvořte si vlastní salon krásy v pohodlí domova.

Beper

Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství. Podstatné je, že kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku.

Mio

Společnost Mio Technology, jeden z předních výrobců navigací současnosti, byla založena v květnu 2002. Mio neustále objevuje a vyvíjí nové technologie, které pomáhají lidem v objevování světa kolem nich. Dnes je Mio jednou z nejvýznamnějších společností na trhu GPS navigacích.

rivacase

Designová pouzdra Riva Case pro fotoaparáty, kamery, notebooky a tablety jsou vytvořena z kvalitních materiálů pro dokonalou ochranu přístroje. Velké množství doplňkových kapes i univerzálnost použití oceníte kdekoliv, kde potřebujete mít přístroj s sebou a přitom v naprostém bezpečí.

wahlMoser

Domácí i profesionální holící a stříhací strojky značek MOSER a WAHL jsou vyráběné v Německu a v USA. Mají ocelové hlavice, které vydrží ostré podstatně déle než plechové a zároveň je možné je v případě ztupení nabrousit. Strojky se vyrábějí ve variantách síťových (šňůrových) či akumulátorových.

Unold AG je přední německá firma v oblasti výroby malých domácích spotřebičů. Už od svého založení v roce 1966 se Unold jako rodinná společnost soustředí především na kvalitu a jedinečnost svých produktů. Díky vlastnímu vývoji spotřebičů vyrábí praktické pomocníky s pověstnou německou pečlivostí.

Cestovní adaptéry TECH a veškeré příslušenství pro cestování značky Travel Blue přemění nepohodlnou a zdlouhavou cestu v pravý opak. Cestovní polštářky, spící masky, zámky a ochranné pásy pro zavazadla jsou jen malým výčtem z širokého portfolia pomůcek pro cestování této anglické značky.

Sortiment německé značky Goobay zahrnuje příslušenství pro elektrospotřebiče, od napájecích adaptérů přes kabeláž až po měniče napětí do automobilu. Vše co potřebujete ke svému elektrospotřebiči doma či v automobilu, naleznete v sortimentu Goobay.