Pojďte do toho s námi!

Vlastníte prodejnu s elektro spotřebiči a elektro příslušenstvím?
Chcete, aby Vám dodavatel sortimentu elektro rozuměl a snažil se v maximální možné míře pomoci?
Potřebujete technickou podporu, když si nebudete vědět rady?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, tak nám na sebe nechte kontakt – zvoláme co nejdříve. Vytvořte s námi otevřený a upřímný vztah – respekt vůči každému zákazníkovi je jednou z hodnot, které uznáváme.

Nabízíme Vám kvalitu, široký výběr a originalitu v mnoha směrech.

Produkty německé značky UNOLD jsou jako stvořené pro domácnost a v mnoha případech se jedná o vysoce kvalitní a jedinečné výrobky.

Přinášíme na trh praktická a elegantní řešení pro přenášení notebooků, tabletů a fotoaparátů ve formě pouzder a brašen německé značky Rivacase.

O krásu s perfektní vzhled pečuje značka Silk´n. Vaši zákazníci zvítězí na vráskami, celulitidou a nežádoucími chloupky.

Účes bude vždy perfektní díky zastřihovacím strojkům světoznámé americké značky Wahl, která je zároveň držitelem mnoha celosvětových patentů na své produkty. Tato společnost dlouhodobě udává trendy a směry vývoje v oblasti zastřihovačů vlasů.

Travel Blue a Goobay jsou perfektní společníci na cesty. Sortiment pro cestovatele je opravdu široký. Můžete si vybrat z užitečných a kvalitních cestovních adaptérů, bezpečnostních peněženek nebo ledvinek, cestovních zámků mnoha variant nebo v neposlední řadě z mnoha různých cestovních polštářků. Napájecí adaptéry pro spotřebiče do auta také nejsou problém a máme je pro Vás!

Vyplňte prosím Vaše kontaktní údaje a text zprávy. Vaše zpráva bude odeslána odpovědnému pracovníkovi, který na ni v brzké době odpoví.